NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

Biuro Prasowe należące do CentrumPrasowe.pl , służy do udostępniania informacji na temat samego serwisu jak i również jest formą biura prasowego naszego serwisu internetowego. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje dotyczące CentrumPrasowe.pl

W długi weekend pracuje robot a Ty odpoczywasz

2020-06-12 15:17:00
Responsive image

Do kilku lat posiadamy usługę automatycznego dodawania treści w wyznaczonym dniu oraz godzinie. Dzięki temu można zaplanować swobodnie czas w dni wolne od pracy lub długie weekendy. Skorzystaj z naszej darmowej oferty.

W dni wolne dodawaj artykuły za pomocą narzędzia do planowania publikacji

2020-06-11 16:08:00
Responsive image

Nasz portal CentrumPrasowe.pl udostępnia narzędzie dzięki któremu w dni wolne od pracy również możesz publikować artykuły. Ten mechanizm sprawdza się też w zwykłe dni, wystarczy że dodasz gotowe treści i zaplanujesz ich publikacje z dokładnością co do minuty.

Jak zbudować pozytywny wizerunek własnej firmy ?

2020-05-18 16:27:00
Responsive image

Wielu przedsiębiorców walczy z mitami na temat ich firmy rozsiewanymi przez konkurencję. Często ich siła jest większa niż motywacja do walki przez poszkodowanego przedsiębiorcę. CentrumPRasowe.pl pomaga w prosty sposób opanować sytuację oraz wykreować pozytywny wizerunek. Przeczytaj nasz artykuł.

Pozytywny wizerunek w czasach COViD-19

2020-04-27 10:42:00
Responsive image

W obecnym czasie panującej pandemii SARS-CoV-2, budowanie pozytywnego wizerunku w internecie staje się podstawą sprawnego pozyskiwania nowych kontrahentów. Poleganie na social mediach nie jest tak skuteczne jak budowa wizerunku przy pomocy wirtualnego biura prasowego. Wykorzystaj szansę dla swojej firmy wraz z CentrumPRasowe.pl i zbuduj pozytywny wizerunek.

Nowy moduł historia firmy (TimeLine) w CentrumPrasowe.pl

2020-01-13 18:19:00
Responsive image

Nasza strona CentrumPrasowe.pl stale się rozwija. Obecnie możemy pochwalić się kolejnym nowatorskim wdrożeniem w naszym portalu. Jest to dodatek dzięki któremu można tworzyć przejrzystą stronę a historią naszej firmy lub instytucji oraz używać tych podstron do pozycjonowania ważnych informacji na naszej stronie.

Zmień konto na oficjalne – Centrum Prasowe PL

2020-01-01 11:37:00
Responsive image

Korzystasz już z konta użytkownika CentrumPRasowe.pl, przekształć swoje Wirtualne Biuro Prasowe w Oficjalne konto firmy lub instytucji. Dowiedź się więcej z naszego artykułu co dzięki temu zyskasz.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: