NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

Biuro Prasowe należące do CentrumPrasowe.pl , służy do udostępniania informacji na temat samego serwisu jak i również jest formą biura prasowego naszego serwisu internetowego. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje dotyczące CentrumPrasowe.pl

Mała modyfikacja strony CentrumPrasowe.pl

2019-12-16 14:07:00
Responsive image

W trybie prac dodatkowych udało nam się wprowadzić jeszcze jedną modyfikację przed świętami. Modyfikacja o której tutaj mowa dotyczy sekcji z artykułami autorskimi naszego serwisu.

CentrumPrasowe.pl jako zaplecze do pozycjonowania

2019-10-29 20:41:00
Responsive image

Okazuje się że gdy odpowiednio napisane artykuły zostaną dobrze podlinkowane pod podstrony firmowej witryny, to można osiągnąć efekt wpływania na pozycje w wyszukiwarkach. Serwis spełnia wytyczne dobrego miejsca na Content Marketing.

Zadbaj o wizerunek firmy

2019-10-07 20:06:00
Responsive image

Jak zadbać o wizerunek firmy ? To bardzo prosta rzecz i nie trzeba na ten cel wydawać dużych pieniędzy. Wystarczy aktywnie korzystać z dobrodziejstw internetu takich jak portal CentrumPrasowe.pl

Zadbaj o wizerunek firmy w mediach z CentrumPrasowe.pl

2019-07-31 18:53:00
Responsive image

CentrumPRasowe.pl jako portal informacyjny gromadzi wiadomości medialne w celu dalszego ich propagowania wśród odbiorców takich jak media i konsumenci. Skorzystaj i Ty na naszym portalu, załóż darmowe wirtualne biuro i zacznij publikować pozytywne informacje o swojej firmie.

WBP odpowiedzią na wysokie koszty public relations

2019-04-02 22:47:00
Responsive image

Dziedzina jaką jest Public Relations w Polsce jest nadal bardzo zaniedbywana. Jest to głównie spowodowane wysokimi kosztami obsługi przez firmy zewnętrzne, małą ilością wyspecjalizowanych rzeczników oraz faktem braku szerszej informacji w tym zakresie.

Centrum Prasowe jako centrum informacji

2019-03-27 23:53:00
Responsive image

Nasz portal Centrum Prasowe stał się swoistym centrum informacji dla wielu dziennikarzy oraz obserwatorów świata biznesu. Niektóre firmy tylko u nas publikują swoje wiadomości dlatego jesteśmy tym bardziej z tego względu szczęśliwi.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: