NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

W długi weekend pracuje robot a Ty odpoczywasz

2020-06-12 15:17:00

Roboty i automaty w służbie człowieka

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak krótka jest doba w czasie każdego dnia. Ilość spraw które człowiek musi ogarnąć w czasie 24 godzin jest tak duża że musimy sobie pomagać. Zazwyczaj przejawia się to jako zatrudnienie kolejnej osoby do biura ale są i inne sposoby. W CentrumPrasowe.pl można wspomagać się przy pracy naszym automatem do publikacji treści w dni gdy planujesz urlop. Robot jest tak zaprojektowany aby ułatwić pracę a co najważniejsze można za jego pomocą zaplanować publikacje artykułów nawet na kilka miesięcy do przodu.

 

Projektując naszego robota do automatycznego publikowania treści przyjęliśmy doktrynę w której braliśmy pod uwagę nawet dwa miesiące wolnego od komputera i pracy. Oczywiście ilość miesięcy którą właśnie podaliśmy nie jest obligatoryjna. Nasz automat może z powodzeniem obsłużyć nawet cały rok bez ingerencji. Wystarczy przygotować treści, dodać do bazy danych i zaplanować za pomocą prostego mechanizmu w które dni oraz o jakiej porze dnia mają być opublikowane. Mechanizm do planowania publikacji opiera się po zwykły kalendarz oraz zegar za pomocą którego wybierzesz nawet minutę konkretnej godziny w której ma się pojawić artykuł. Podchodząc do tematu mieliśmy na względzie maksymalne uproszczenie całej operacji oraz maksymalny zasięg działania. W efekcie powstało proste a jednocześnie bardzo skuteczne narzędzie które całkowicie automatycznie dodaje Twoje treści do naszego portalu oraz do prywatnego Wirtualnego Biura Prasowego.

 

W ten oto prosty sposób można spędzać wolny czas na tak zwanym ładowaniu akumulatorów własnego organizmu a jednocześnie zadbać o marketing swojej firmy czy instytucji. Takie podejście od samego początku przyświeca naszemu projektowi, który ma na celu łączyć dziennikarzy oraz firmy aby ułatwić im wzajemną komunikację.

 

W efekcie kilku lat pracy nad naszym portalem jesteśmy dumni z efektu jaki uzyskaliśmy oraz popularności naszego narzędzie. Startując nie mieliśmy aż takich perspektyw na osiągniecie takiego zasięgu. A jednak udało się, tylko dlatego że nasze narzędzie spodobało się rzecznikom prasowym oraz osobom, które zajmują się marketingiem w przedsiębiorstwach.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: