NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

W dni wolne dodawaj artykuły za pomocą narzędzia do planowania publikacji

2020-06-11 16:08:00

Automatyzacja życia menadżera działu PR

Nasz portal jest przygotowany na wiele możliwości. Przy pomocy kilku narzędzi możesz sprawnie zarządzać publikacjami artykułów w sposób całkowicie zautomatyzowany. Wystarczy że przygotujesz wcześniej treści artykułów, dodasz je do panelu użytkownika oraz przypiszesz datę oraz godzinę publikacji. Nasz portal zrobi resztę za Ciebie i opublikuje automatycznie wcześniej dodane treści o konkretnych godzinach w wyznaczonym dniu.

 

W ten prosty sposób możesz publikować swoje artykuły w dni wolne od pracy jak i w święta a nawet w wakacje. Nasze oprogramowanie które czuwa nad przebiegiem całej publikacji automatycznie doda treści zgodnie z harmonogramem. To doskonały sposób na przygotowanie sobie czasu na całe tygodnie do przodu. Wystarczy że wcześniej opracujesz i dodasz artykuły do panelu użytkownika. I natychmiast uzyskujesz czas wolny na inne zadania.

 

Publikuj również w wakacje odpoczywając

Wyjeżdżasz na dwa lub trzy tygodnie ale w tym czasie nie chcesz pozostawiać swojego marketingu pozytywnymi informacjami bez nadzoru ? Nic prostszego. Przygotuj treści artykułów, dodaj je do panelu użytkownika a następnie przypisz im kolejne daty oraz godziny w którym mają być opublikowane. Nasze oprogramowanie portalu CentrumPrasowe.pl przypilnuje harmonogramu publikacji tak aby nikt nie zauważył że jesteś na wakacjach. Wcześniej przygotowane artykuły będą pojawiać się na Wirtualnym Biurze Prasowym Twojej firmy oraz na naszej głównej stronie co spowoduje stały wzrost zainteresowania twoim przedsięwzięciem. W historii konta będą widoczne kolejne publikacji a co za tym idzie i wzrost zainteresowania. Przy pomocy naszej witryny nawet podczas wakacji możesz budować pozytywny wizerunek wokół swojej firmy.

 

Doskonale rozumiemy jak ważny jest marketing i ciągłość działań w tym kierunku. Warto skorzystać z naszego darmowego narzędzia do którego ma dostęp każdy z użytkowników posiadający konto na naszym portalu. Kreuj pozytywny wizerunek będą nawet na wakacjach. Nic więcej prócz przygotowania artykułów i wprowadzenia dat nie trzeba robić. Gdy dodasz treści do bazy danych resztą zamie się nasz system do publikacji. Wykorzystaj ten moduł do własnych celów i buduj pozytywny wizerunek swojego przedsiębiorstwa będąc na wakacjach.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: