NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Jak zbudować pozytywny wizerunek własnej firmy ?

2020-05-18 16:27:00

Zastanawiasz się jak zbudować pozytywny wizerunek firmy ?

Jako profesjonalna redakcja służymy narzędziem oraz pomocą w budowie pozytywnego wizerunku każdej firmy która zarejestruje konto użytkownika na naszej platformie. Przemyślana struktura oraz budowa strony powoduje że treści zamieszczane pod naszym adresem internetowym są bardzo dobrze widoczne w sieci. Wszystko dzięki starannie zaprojektowanemu mechanizmowi publikacji artykułów który został dokładnie sprawdzony przez specjalistów od SEO czyli od pozycjonowania treści w internecie. Pod tym względem prześcigamy praktycznie każdą konkurencję. Dlatego to nas wybierają największe firmy w Polsce. Jest to podyktowane bardzo prostą zasadą. Widząc jak inne firmy które już z nami współpracują, kreują swój wizerunek za pomocą naszego narzędzia którym jest witryna CentrumPRasowe.pl, sami postanawiają przyłączyć się do naszego projektu i rejestrują konto użytkownika.

 

A więc aby rozpocząć budowanie pozytywnego wizerunku firmy w internecie najpierw należy zarejestrować konto użytkownika za pomocą naszego formularza do rejestracji. Na sam start współpracy oferujemy darmowe konto użytkownika tak aby każdy mógł sam sprawdzić nasz mechanizm. Jeśli kontrahent uzna że nasze narzędzie naprawdę jest mu potrzebne a co najważniejsze jest przydatne, zawsze może przejść na konto płatne które daje znacznie więcej możliwości niż usługa darmowa.

 

Aby rozpocząć współpracę i budowę pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, po zarejestrowaniu darmowego konta użytkownika wystarczy napisać pierwsze artykuły i zamieścić je na swoim „wirtualnym biurze prasowym”. To miejsce które dla każdej firmy jest tworzone na osobnej sub-domenie. W ten sposób każdy kontrahent zyskuje swoje indywidualne miejsce do prezentowania artykułów dotyczących tylko jego firmy. Z naszej strony dostarczamy sprytny mechanizm dzięki któremu każdy dodany artykuł jest widoczny na pierwszej stronie naszego serwisu. To powoduje że nawet nieznana firma oraz początkujący kontrahent naszego projektu od pierwszego artykułu jest w pełni widoczny i zdobywa całkowicie za darmo odwiedziny na swoich treściach promocyjnych.

 

Na darmowym koncie udostępniamy nieograniczoną ilość miejsca do zamieszczania swoich artykułów. Ich widoczność jest dożywotnia. Znając mechanizmy pozycjonowania za pomocą treści, zaprojektowaliśmy tak funkcjonalność naszego portalu, aby każdy artykuł pracował na na korzyść kontrahenta od pierwszego dnia aż do momentu ewentualnego zamknięcia konta na CentrumPRasowe.pl .

 

Dodawaj do swojego konta użytkownika artykuły o wszystkich pozytywnych wydarzeniach z życia przedsiębiorstwa którym kierujesz. W ten sposób zbudujesz pozytywny wizerunek firmy, który będzie widoczny w internecie oraz na naszym portalu. Wraz z wzrostem ilości artykułów, które stworzysz oraz dodasz do naszego portalu zyskasz system treści dzięki któremu pozyskasz nowych klientów oraz zbudujesz pozytywny wizerunek swojego przedsiębiorstwa.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: