NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

Biuro Prasowe należące do CentrumPrasowe.pl , służy do udostępniania informacji na temat samego serwisu jak i również jest formą biura prasowego naszego serwisu internetowego. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje dotyczące CentrumPrasowe.pl

2019 Nowy rok i nowe możliwości

2019-01-01 10:10:00
Responsive image

CentrumPrasowe.pl stale się rozwija. Obecnie przyjmujemy wszelkie sugestie na temat elementów które powinny znaleźć się w nowej wersji serwisu który właśnie projektujemy. Korzystasz z CentrumPrasowe.PL , wykorzystaj szansę i napisz nam jak ułatwić obsługę lub jaki element dobudować aby zwiększyć możliwości serwisu.

Dziękujemy za cały 2018 rok

2018-12-31 18:18:00
Responsive image

CentrumPrasowe.pl działa już od kilku lat, nasza witryna stale powiększa grono swoich użytkowników po stronie dziennikarzy ale przede wszystkim po stronie rzeczników prasowych oraz firm które oni obsługują za pomocą naszego portalu. Rok 2018 był bardzo udany pod względem wzrostu odwiedzin oraz stałych użytkowników.

Centrum Prasowe – sugestie do nowej wersji

2018-12-12 20:10:00
Responsive image

Nasz serwis CentrumPrasowe.PL obecnie działa na swojej trzeciej wersji. To oznacza że aż trzy razy przepisywaliśmy kod serwisu do nowszej technologii. Obecnie programiści ponownie stwierdzili że serwis jest tak połatany przez dodatki dodawane po wdrożeniu wersji 3.0 że lepiej jest przepisać go do PHP 7.2 wraz z uwzględnieniem wszystkich sugestii od użytkowników. Tak więc zadajemy wszystkim pytania co dobudować w nowej wersji serwisu ?

Nowy panelu użytkownika

2018-10-02 19:45:00
Responsive image

Od kilku tygodni testowaliśmy nowy panel użytkownika. Poprzedni miał swoje wady które po dłuższym czasie użytkowania stawały się coraz bardziej uciążliwe. Dlatego postanowiliśmy przebudować panel użytkownika.

Błąd 403 w poniedziałek na CentrumPRasowe.pl

2018-09-12 12:45:00
Responsive image

Niestety podczas niedzielnej aktualizacji oprogramowania serwera , programiści nie zauważyli niezgodności oprogramowania z PHP działającym na serwerze, spowodowało to brak CentrumPrasowe.pl w poniedziałek w internecie.

Nowa funkcja w CentrumPrasowe.pl

2018-07-30 17:25:00
Responsive image

Nasz portal stale się rozrasta i również w tej informacji prasowej informujemy o nowej funkcjonalności. Nie jest to nic rewolucyjne ale poprawia rozpoznawalność firm na naszym portalu. Więcej informacji w pozostałej części tej treści.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: