NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Nowy moduł historia firmy (TimeLine) w CentrumPrasowe.pl

2020-01-13 18:19:00

 

Stały rozwój CentrumPRasowe.pl

Od 2013 roku gdy powstała pierwsza nowoczesna odsłona portalu CentrumPRasowe.pl, minęło już sporo czasu. Przez te lata udało nam się wygenerować aż trzy wersje portalu a każda z nich miała swoje nowości oraz usprawnienia. W międzyczasie portal również był wzbogacany o dodatkowe narzędzia które zwiększały możliwości reklamowania własnego biznesu za pomocą strony. Czas płynie a nasza wiedza o PR stale się pogłębia. To na podstawie ciągłej pracy z firmami oraz dziennikarzami udaje nam się stale wypracowywać kolejne narzędzia ułatwiające komunikację między obiema grupami. Przypominamy stale że CentrumPrasowe.pl to portal mający na celu być pomostem między dziennikarzami a firmami i instytucjami.

 

Historia, Time Line

Najnowszy dodatek to funkcja która pozwala zbudować historię firmy czy instytucji w formie linii czasu z najważniejszymi wydarzeniami, które miały wpływ na formowanie się danej jednostki. Historia z najważniejszymi datami oraz podstroną gdzie można szeroko opisać dane wydarzenie to doskonałe narzędzie do pozycjonowania strony firmowej na daną frazę lub na określoną markę.

 

Podczas projektowania tego modułu staraliśmy się spełnić wymagania kilku aspektów marketingu oraz PR. Z jednej strony nowy moduł umożliwiający tworzenie historii firmy czy instytucji to narzędzie obrazujące rozwój oraz ważne punkty zmiany kierunku rozwoju. Ale z drugiej strony fantastyczne narzędzie do pozycjonowania oraz budowy wizerunku. Warto wykorzystać taką okazję. My ze swojej strony chcieliśmy dostarczyć kolejne ważne narzędzie dla strefy PR naszego portalu. Przy okazji udało nam się uzyskać efekt synergii między historią, marketingiem z elementami PR.

 

Zapraszamy do testowania naszego nowego narzędzia. Linia czasu jest dostępna dla wszystkich kont naszego portalu. Dostępna jest z menu użytkownika tuż po zalogowaniu na swoje konto użytkownika.

 

Zbuduj linię czasu swojej firmy, pokaż jak Twoje przedsiębiorstwo się rozwijało. Zaznacz najważniejsze zwroty w swojej karierze zawodowej. Zbuduj podstrony opisowe za pomocą naszego narzędzia i wzmocnij jakość linków prowadzących do swojej strony internetowej.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: