NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Centrum Prasowe jako centrum informacji

2019-03-27 23:53:00

Nowoczesne centrum informacji

Dzisiejszy i przyszły czas to era informacji. Osoby które jako pierwsze posiadają strategiczne wiadomości mogą szybko wykorzystać ten fakt inwestując lub wyprzedając udziały. My jako Centrum Prasowe jesteśmy pomiędzy firmami a dziennikarzami jako swoiste centrum informacji. Stojąc pomiędzy firmami a dziennikarzami prezentujemy w przejrzysty sposób informacje prasowe z Polskich przedsiębiorstw. To z doniesień prasowych najszybciej obywatele dowiadują się no nowych promocjach czy też usługach w różnych punktach miasta czy też kraju. To właśnie dlatego tak ważne jest dbanie o budowanie wizerunku swojego przedsiębiorstwa.

 

Budując portal Centrum Prasowe PL mieliśmy inne priorytety i założenia niż dzisiaj. Dawniej portal ten był rozwijany jako miejsce do autoreklamy oraz jako tuba informacyjna. Dziś z witryny korzystają znane w całym kraju marki a wiadomości zamieszczają głównie rzecznicy prasowi oddelegowani do tej czynności.

 

Portal stale się rozrasta o nowe funkcje dostępne dla użytkowników. Obecnie jesteśmy nadal na etapie zbierania sugestii do nowej wersji naszego CentrumPrasowe.pl . Naszym wyzwaniem jest spełnianie oczekiwań użytkowników naszego portalu. Stałe poszerzanie funkcji portalu jest wyznacznikiem naszego zaangażowania w rozwój PR w Polsce. Niestety ta branża nadal bardzo kuleje, głównie z uwagi na wysokie ceny agencji które zajmują się tą branżą ale również przez fakt małej wiedzy o zastosowaniu PR w budowaniu wizerunku firmy. Wiele firm nadal zaniedbuje budowanie wizerunku w internecie za pomocą wirtualnego centrum prasowego, które może służyć jako dodatkowy wabik na klientów którzy dopiero robią rozpoznanie za pomocą internetu. Pamiętaj że nie każdy wie czego szuka, czasami swoje oczekiwania kreuje podczas szukania i poznawania nowych rzeczy czy też technologii.

 

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertami które przygotowaliśmy dla poszczególnych grup interesantów. Staraliśmy się zadbać o wszelkie aspekty dziedziny którą się zajmujemy. W przypadku pytań zawsze służymy pomocą i odpowiedziami.

 

 

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: