NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Będzie drożej. Ostatnie dni przed podwyżką

2022-01-27 16:36:00

 

Od 1 lutego 2022 będzie drożej

Z przykrością musimy poinformować że inflacja zawitała również do nas. Fakt że od 2015 roku nie aktualizowaliśmy ceny za nasze usługi oraz wzrost inflacji, powoduje nacisk na nasze plany taryfowe. Niestety obecna cena 400 zł netto na rok, nie jest do utrzymania w obecnej sytuacji gospodarki. Niestety, Polska złotówki od 2016 roku, drastycznie straciła na wartości, obecnie mamy 2022 rok i inflację rzędu 8 % r/r. W takim przypadku musimy zareagować aby urealnić ceny.

 

Jak zmienią się ceny ?

W tym momencie podnosimy jedynie opłatę na planie Firma Premium, jest to rozszerzenie zwykłego darmowego konta podstawowego z minimalnymi możliwościami.

Obecna cena 400 zł netto za 1 rok

Cena po 1 lutego 2022, 600 zł netto za 1 rok

Kup przed zmianą ceny to ostatnie dni !!!

 

Skok cenowy jest wymuszony inflacją oraz długotrwałym utrzymywaniem starych cen. W poprzednich okresach rozliczeniowych nie podnosiliśmy naszej ceny. Rozumiemy że skok aż o 200 zł netto na usłudze w rozliczeniu rocznym to spora zmiana, jednak usługi dostarczane są warte tych pieniędzy.

 

Identyczne usługi za większe pieniądze ?

Jeśli uważasz że nasza podwyżka jest duża, to chcemy tylko zwrócić uwagę na ceny konkurencji. Podobne portale z o wiele mniejszym zasięgiem i słabszym rozwiązaniem promocji informacji prasowych współpracujących kontrahentów, żądają opłaty w wysokości od 400 do 1400 zł netto miesięcznie, w zależności od usług dodatkowych. To przy naszych cenach równych 600 zł netto na rok, możesz w czasie jednego roku zaoszczędzić nawet 4200 zł netto. To już są konkretne pieniądze, które można zainwestować w pracownika zajmującego się działania public relations.

 

Zachęcamy do założenia darmowego konta

Jeśli jeszcze nie jesteś z nami, dopiero się przyglądasz, to zapraszamy do założenia darmowego konta. Sprawdź naszą konstrukcję, pomyśl jak możesz to wykorzystać we własnej promocji. Zbuduj wirtualne biuro prasowe i wspieraj działaniami public relations swoją firmę w rozwoju. Gdy już zbudujesz szkielet wirtualnego biura prasowego, możesz przejść na wyższy poziom i skorzystać z planu Firma Premium na naszym portalu. W ten sposób rozszerzysz możliwości i dostępne funkcje. Pamiętaj, raz wykonana dobrze rzecz w internecie, procentuje latami jeśli jest utrzymywana w należytym stanie.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: