NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Oznacz swoje konto użytkownika jako oficjalne

2023-05-15 11:42:00

Oznaczenie, oficjalne konto na CentrumPRasowe.pl

Do niedawna oznaczenie konta jako oficjalne dotyczyło tylko firm i instytucji, które wykupiły wcześniej, któryś z płatnych planów abonamentowych. Oznaczenie konta jako oficjalne, było zarezerwowane tylko dla płatnych partnerów naszego portalu informacyjnego. Redakcja portalu postanowiła zmienić podejście i uruchomić dodatkowy abonament dla kont darmowych. Za niewielkie pieniądze każdy może oznaczyć swoje konto jako oficjalne i nie martwić się miesięcznymi opłatami. W CentrumPrasowe.pl, które stało się centrum informacji, opłacisz abonament na oznaczenie konta jako oficjalne, za pomocą jednego przelewu raz na cały rok. Wychodzimy z założenia że lepiej nie obciążać klientów i kontrahentów stałymi miesięcznymi kosztami. Równie sprawnym i co najważniejsze łatwym sposobem jest abonament roczny.

 

Co daje oznaczenie konta jako oficjalne ?

Większość portali takich jak Facebook, Instagram, Twitter i tym podobne, umożliwiają swoim użytkownikom oznaczyć konto, na którym publikują jako oficjalne. Odpowiedni znaczek pozwala w szybki sposób zweryfikować użytkownikowi czy informacje z jakimi się właśnie chce zapoznać pochodzą z oficjalnego konta danej firmy lub instytucji. Odpowiednie oznaczenie konta z pewnością zwiększa wiarygodność publikowanych informacji ale również pozwala odróżnić oficjalne konta od zwykłych zakładanych przez innych użytkowników. Oznaczenie konta jako oficjalne, pozwala również zwiększyć ilość osób odwiedzających. Internauci wolą sprawdzone informacje lub takie, które pochodzą od zweryfikowanych źródeł. Za pomocą opłaty abonamentu na oznaczenie konta na CentrumPrasowe.pl jako oficjalne, w prosty i szybki sposób zweryfikujesz własność konta użytkownika oraz pokażesz że akurat Twoje konto publikuje sprawdzone informacje.

 

CentrumPrasowe.pl pozwala przedsiębiorcom publikować oraz organizować informacje prasowe jak i medialne. Odpowiednia budowa portalu pozwala na docieranie z każdą informacją do wszystkich zainteresowanych oraz odwiedzających portal CentrumPrasowe.pl . W prosty sposób każdy może dołączyć do naszego grona, firm i instytucji, które prowadzą przejrzysty przekaz medialny przy okazji budując swoją widoczność w internecie oraz wyszukiwarkach.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: