NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Centrum Prasowe – sugestie do nowej wersji

2018-12-12 20:10:00

Stara wersja 3.0

CentrumPRasowe.PL obecnie działa na głównej wersji serwisu o numerze 3.0 . Wraz z dodatkami które były w międzyczasie budowane i integrowane do obecnej wersji rozszerzyły numerację do 3.3v. Jednak głębokość wprowadzanych zmian była na tyle duża że doszliśmy do momentu w którym najlepiej napisać cały serwis od początku. Chcemy uwzględnić nasze narastające doświadczenie w dziennikarstwie oraz w prowadzeniu centrum informacji dla dziennikarzy i osób poszukujących świeżych informacji. Przy okazji właśnie do użytku wchodzi PHP 7.3, a to doskonały moment aby napisać cały serwis od podstaw właśnie w najnowszym języku. Zmiana wersji języka PHP z pewnością przyśpieszy działanie serwisu oraz odciąży serwery które użytkujemy.

 

Obecnie posiadamy kilka własnych sugestii do nowej wersji która będzie miała numer 4.0. Jednak w redakcji postanowiliśmy wysłuchać użytkowników naszego serwisu. Dlatego uruchamiamy formularz na nowej osobnej podstronie dzięki któremu każdy może złożyć własne sugestie dla naszego portalu.

 

Tutaj znajduje się link do formularza dzięki któremu zbieramy sugestie do serwisu CentrumPrasowe.pl

 

Jeśli masz pomysły na wzbogacenie funkcjonalności naszego serwisu informacyjnego, to zachęcamy do opisania jak miałby dany dodatek działać i jaki efekt za jego pomocą uzyskujemy. Postaramy się wykorzystać jak najwięcej pomysłów dzięki którym portal CentrumPRasowe.pl zyska na funkcjonalności.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: