NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Biuro Prasowe należące do CentrumPrasowe.pl , służy do udostępniania informacji na temat samego serwisu jak i również jest formą biura prasowego naszego serwisu internetowego. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje dotyczące CentrumPrasowe.pl

Centrum Prasowe – sugestie do nowej wersji

2018-12-12 20:10:00
Responsive image

Nasz serwis CentrumPrasowe.PL obecnie działa na swojej trzeciej wersji. To oznacza że aż trzy razy przepisywaliśmy kod serwisu do nowszej technologii. Obecnie programiści ponownie stwierdzili że serwis jest tak połatany przez dodatki dodawane po wdrożeniu wersji 3.0 że lepiej jest przepisać go do PHP 7.2 wraz z uwzględnieniem wszystkich sugestii od użytkowników. Tak więc zadajemy wszystkim pytania co dobudować w nowej wersji serwisu ?

Nowy panelu użytkownika

2018-10-02 19:45:00
Responsive image

Od kilku tygodni testowaliśmy nowy panel użytkownika. Poprzedni miał swoje wady które po dłuższym czasie użytkowania stawały się coraz bardziej uciążliwe. Dlatego postanowiliśmy przebudować panel użytkownika.

Błąd 403 w poniedziałek na CentrumPRasowe.pl

2018-09-12 12:45:00
Responsive image

Niestety podczas niedzielnej aktualizacji oprogramowania serwera , programiści nie zauważyli niezgodności oprogramowania z PHP działającym na serwerze, spowodowało to brak CentrumPrasowe.pl w poniedziałek w internecie.

Nowa funkcja w CentrumPrasowe.pl

2018-07-30 17:25:00
Responsive image

Nasz portal stale się rozrasta i również w tej informacji prasowej informujemy o nowej funkcjonalności. Nie jest to nic rewolucyjne ale poprawia rozpoznawalność firm na naszym portalu. Więcej informacji w pozostałej części tej treści.

Nowa oferta Centrum Prasowe dla wszystkich

2018-07-02 16:34:37
Responsive image

CentrumPrasowe.pl opublikowało niedawno nową ofertę podzieloną na różne segmenty. Podstawową usługą jest Wirtualne Biuro Prasowe (WBP) dla Start-up-ów oraz mikro firm. Pozostałe oferty skierowane są do różnych przedsiębiorstw wraz z agencjami PR.

O czym marzy dziennikarz i o czym marzy firma

2018-06-29 23:45:02
Responsive image

Opublikowaliśmy niedawno dwa artykuły na temat zbliżony do niniejszej treści. Zapraszamy gorąco do zapoznania się z niektórymi wywodami na temat naszej filozofii.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: