NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

Biuro Prasowe należące do CentrumPrasowe.pl , służy do udostępniania informacji na temat samego serwisu jak i również jest formą biura prasowego naszego serwisu internetowego. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje dotyczące CentrumPrasowe.pl

Zrywamy z ograniczeniami

2015-08-11 23:18:20
Responsive image

W drodze akcji promocyjnej postanowiliśmy zdjąć ograniczenia na konta użytkowników naszego portalu. Teraz każdy kto posiada konto użytkownika może dodawać tyle informacji prasowych ile chce.

Konkurencja nie próżnuje Biuro Prasowe

2015-05-23 19:52:41
Responsive image

Jako firma z perspektywami i ambicjami obserwujemy ruchy konkurencji. Dział promocji medialnej w Polsce to dość młody rynek ale istnieją już tu gracze którzy zauważyli powstanie CentrumPRasowe.pl . Teraz możemy obserwować ich zmiany po wprowadzeniu na rynek naszego nowoczesnego wortalu informacyjnego.

CentrumPrasowe.pl wersja 2.0

2015-02-11 16:23:49
Responsive image

W dniu wczorajszym wprowadziliśmy do obiegu nową wersję naszego serwisu. Od początku istnienia strona już kilka razy została przebudowana lub rozszerzona. Obecna wersja to wynik wielu zmian i poprawek które mają ułatwić wszystkim uczestnikom użytkowanie witryny.

Centrum Prasowe a statystyki

2014-12-23 22:38:07
Responsive image

Na koniec obecnego roku postanowiliśmy opublikować statystyki naszej strony i krótką interpretację tych wyników. Zapraszamy do zapoznania się z raportem.

Nowoczesne dodatki do artykułów

2014-12-02 23:00:52
Responsive image

Centrum Prasowe PL cały czas się rozrasta i dodaje kolejne nowe funkcje. Zgodnie z naszą polityką firmową, starannie wsłuchujemy się w głos naszych kontrahentów i staramy się wdrażać kolejne elementy które zdaniem innych posłużą w dystrybucji materiałów prasowych naszych klientów.

CentrumPrasowe.pl rozwija się i dodaje nowe funkcje

2014-10-26 01:29:34
Responsive image

Cały czas pracujemy nad poprawą funkcjonalności naszej strony. Co jakiś czas pokonujemy kolejne etapy rozbudowy strony o różne elementy. Dzięki temu wzbudziliśmy zainteresowanie wśród firm które chcą prowadzić na naszym centrum swoje biuro prasowe.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: