NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Zadbaj o wizerunek firmy w mediach z CentrumPrasowe.pl

2019-07-31 18:53:00

Czy dbasz o wizerunek swojej firmy w mediach ?

Wielu przedsiębiorców odpowie na to pytanie twardo że „Nie”. Przyczyną takiego postępowania niestety jest problem z przebiciem się do mediów. Większość mediów to spółki kapitałowe które mają zarządy oraz dużą liczbę pracowników na utrzymaniu. To na nich wymusza stosowanie konkretnego działania które dąży do stałego powiększania spółki i jej wartości udziałów. To z kolei odbija się na jakości przekazywanej informacji. Już dziś w większości źródeł informacji przeważają treści sponsorowane przez duże koncerny. Nic w tym dziwnego, każda firma ma rachunki do opłacenia a treści sponsorowane załatwiają dwie pieczenie przy jednym ogniu. Z jednej strony pojawia się pieniądz za opublikowanie sponsorowanej treści z drugiej zaś wypełniana jest luka informacyjna dzięki czemu serwis ma co publikować.

 

Centrum Prasowe PL działa znacznie inaczej

Nasz serwis jest własnością jednej osoby i zarządzany przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. To powoduje że naszym priorytetem jest informacja gdyż pieniądze na utrzymanie czerpiemy z przychodów spółki z działu marketingu. Przy czym ten marketing nie wchodzi na CentrumPrasowe.pl . To właśnie dzięki takiej konstrukcji właścicielskiej możemy swobodnie kreować swój byt nie patrząc na wyniki finansowe czy też inne osiągnięcia z tej dziedziny. Naszym wyznacznikiem wartości jest stale poszerzana baza kontrahentów współpracujących z naszym portalem oraz zadowolenie użytkowników.

 

Próbując sprostać tym wyśrubowanym wymaganiom, słuchamy naszych użytkowników i mamy stałą nadzieję że marketing prowadzony przez zespół Ads-Center.NET nadal będzie pozwalał nam zajmować się czystym przekazywaniem informacji wprost od firm do mediów. Jeśli masz jakieś sugestie do naszego portalu, zapraszamy do wpisania ich w specjalnym formularzu który jest udostępniony dla wszystkich internautów. W ten sposób zbieramy opinie i pomysły na nowe elementy naszego serwisu. Stale jesteśmy zainteresowani zwiększaniem funkcjonalności dlatego każdego dnia zapoznajemy się z Waszymi sugestiami.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: