NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Nowoczesne dodatki do artykułów

2014-12-02 23:00:52

Najnowsze dodatki

Serwis CentrumPRasowe.pl wzbogacił swoją baterię dodatków o kolejne elementy. Nasza polityka słuchania kontrahentów przynosi kolejne efekty. Tym razem wdrożyliśmy wtyczki pomagające w dystrybucji treści w mediach społecznościowych. Naszym głównym celem były takie serwisy jak Facebook, Twitter, LinkedIn oraz Google+. Zakładki te mają na celu poprawę redystrybucji treści naszych kontrahentów wśród mediów społecznościowych.


Dodatkowo umieściliśmy na stronach artykułów dwie ciekawe funkcje. Niniejsze funkcje mają na celu również poprawę redystrybucji treści. Zamiast kopiować cała treść i przenosić ją w pamięci komputera na okna programów do edycji treści wystarczy teraz wysłać cały tekst za pomocą jednego przycisku do Twojej drukarki. Drugi przycisk ułatwia wysłanie treści za pomocą dowolnego portalu pocztowego takiego jak Gmail lub podobny.


Kolejne wdrożenia już czekają

Wraz ze wzrostem zainteresowania naszym portalem medialnym rośnie również jego funkcjonalność. Już teraz opracowujemy kolejne wdrożenia rozszerzeń które poprawią funkcjonalność witryny. Również możemy przyznać że niektóre nowe funkcje są na ostatnich etapach testów wydajności. A to oznacza że w niedługim czasie po raz kolejny będziemy mogli pochwalić się nowymi funkcjami.


Nasza praca powoduje że osiągamy satysfakcję z wykonywanych wdrożeń. Dzięki projektowi Centrum Prasowe możemy dodatkowo wykorzystać nasze medialne kontakty w celu poprawy widoczności firm które współpracują z naszym przedsiębiorstwem. Stały wzrost zasięgu Centrum Prasowe PL powoduje również większe chęci do wprowadzania nowych udoskonaleń do naszego projektu. Dlatego chętnie wsłuchujemy się w głosy naszych kontrahentów, dzięki którym możemy szerzej spojrzeć na dzisiejsze problemy firm związane z dotarciem i kontaktami z dziennikarzami.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: