NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Nowy rok 2016

2016-01-01 22:57:05

2016 rok

To kolejny rok działania naszej platformy oraz firmy. Obecnie CentrumPrasowe.pl to jeden z projektów prowadzony przez firmę Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET . To właśnie ta firma jako pierwsza zaprezentowała taki model serwisu informacyjnego dzięki któremu każda firma może dzielić swoje informacje w głównym łatwo dostępnym kanale oraz zbierać i udostępniać treści segregowane zgodnie z czasem dodania.


Interfejs serwisu

W poprzednich latach doszło do kilku zmian. Począwszy od kilkukrotnej zmiany domeny aż po zmianę koncepcji oraz zaprojektowanie a następnie zbudowanie własnymi siłami silnika skryptu dzięki któremu dziś możemy prezentować uporządkowane informacje prasowe w wirtualnym biurze prasowym. Podczas wielu prac modernizacyjnych, zmieniliśmy też menu wewnętrzne. Wszelkie zmiany podyktowane były poprawą jakości użytkowania oraz łatwością nawigacji wszystkich usług.


Współpraca dziennikarska

W ramach rozwoju serwisu postanowiliśmy nawiązać kontakty biznesowe z wydawcą gazety. Firma z którą nawiązaliśmy współpracę posiada kilka tytułów w swoim portfolio. Oglądalność serwisów z którymi współpracujemy sięga rzędów milionów odwiedzin dziennie.


Zapowiedzi na 2016 rok ?

Jak zwykle nie zdradzamy naszych zamiarów. Jedyne co możemy napisać na temat przyszłych wdrożeń w serwisie to to że na pewno będzie się coś działo. Jednak żadnych szczegółów nie zdradzamy. Programiści którzy współpracują z serwisem i pracują na jego rzecz, mają już pełen obraz wszelkich wdrożeń które mamy zaplanowane na 2016 rok. O wszystkich przebudowach będziemy informować w celu wytłumaczenia oraz zapoznania użytkowników z nową funkcjonalnością.


Gdzie szukać informacji ?

Wszelkie informacje będą publikowane w osobnych informacjach prasowych, jak zawsze dostępnych z poziomu naszego wirtualnego biura prasowego. Zapraszamy wszystkich stałych czytelników do śledzenia nowych wdrożeń oraz korzystania z już udostępnionych funkcjonalności.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: