NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Kosmetyczne poprawki

2015-08-28 23:03:56

Zmiany w czasie

Wraz z mijającymi dniami osiągamy kolejne nowe punkty wyjścia dla naszej koncepcji. W pierwszej kolejności zamiarem było zbudowanie serwisu który miał gromadzić treści w celu pozyskania dużej wartości merytorycznej dla Google i innych wyszukiwarek. Tymczasem wraz z duchem czasu i zmieniających się perspektyw osiągnęliśmy nowy pułap możliwości. Wraz z pokonaniem kolejnego szczebelka na drodze ku osiągnięciu perfekcji odkrywamy niuanse które zawsze można poprawić. Wiadomo że każdy może popełnić błędy podczas tworzenia czegoś nowego. Dlatego chętnie przyjmujemy sugestie na temat naszej usługi.


Po licznych poprawkach wprowadzanych na przestrzeni lat do naszej strony wraz z wielokrotną zmianą adresu witryny, dziś możemy używać naszego maleństwa. Serwis został zbudowany w oparciu o HTML5 i CSS3, jednocześnie jest też najnowszą myślą technologiczna gdyż jest w pełni automatyczny i nie potrzebuje obsługi ze strony administracji. Stworzony system w pełni jest obsługiwany przez automaty. Począwszy od rejestracji i potwierdzania tożsamości poprzez zakładanie subdomen dla klientów aż po publikację artykułów i informowanie zainteresowanych dziennikarzy. Ostatnie modyfikacje które teraz chcemy ogłosić, dotyczą właśnie modułu newslettera.


Zmiany w newsletterze

Przed zmianami w każdym widoku podczas zapisywania się do newslettera trzeba było odnaleźć konkretną firmę i jej wirtualne biuro prasowe wśród wszystkich które są dodane do CentrumPrasowe.pl . Widok części listy prezentujemy na załączonym obrazku.Jak widać, wyszukanie odpowiedniej jednej firmy mogło stanowić nie małe wyzwanie. A przecież jak na razie powstało zaledwie 50 wirtualnych biuro prasowych. W drodze badań nad udogodnieniem obsługi portalu, pracownicy Laboratorium X z Ads-Center.NET zaproponowali kilka poprawek. Jedną z nich jest zmiana widoku i obsługi formularza do zapisywania się do newslettera. Po zmianach tylko na głównej stronie CentrumPrasowe.pl widoczna jest natychmiast cała lista firm od których można otrzymywać wiadomości prasowe. Na subdomenach należących do profilu danej firmy, w pierwszym widoku formularza do zamawiania newslettera widoczna jest tylko firma sprawująca władzę nad danym profilem. Dopiero po kliknięciu w dodatkowy link pojawi się pozostała lista przedsiębiorstw.Z załączonego obrazka można wywnioskować że zaprowadzone zmiany będą miały znaczący wpływ na szybkość zapisywania się dziennikarzy do odpowiednich newsletterów. Nasza praca ma za zadanie ułatwienia przepływu informacji między dziennikarzami a przedsiębiorcami.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: