NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Zrywamy z ograniczeniami

2015-08-11 23:18:20

CentrumPrasowe.pl

Portal który zaprezentowaliśmy kilka lat temu był całkiem inny niż obecna dziś wersja strony. Przez ten cały czas słuchaliśmy naszych użytkowników w celu przebudowy portalu tak aby był przyjazny i przedsiębiorstwom oraz środowisku dziennikarskiemu. Nasza misja jest unikatowa gdyż pozwalamy całkowicie za darmo prowadzić własne wirtualne biuro prasowe i w ten sposób utrzymywać kontakt z dziennikarzami.


Zmiany na lepsze

Obecnie wprowadziliśmy brak ograniczeń na wszystkie typy kont użytkowników które posiadamy na naszym portalu. Do dzisiejszego dnia istniała blokada dla zwykłych kont użytkownika która powodowała brak możliwości dodania więcej niż 10 informacji prasowych w miesiącu. Teraz takie ograniczenie nie istnieje i można dowolnie dodawać artykuły do swoich profili.


Wkrótce kolejne nowości

W najbliższym czasie zaplanowaliśmy serię nowości. Będziemy wszystkie nasze nowinki wprowadzać pojedynczo. Dzięki współpracy z Ads-Center Lab X, mamy możliwość korzystania z ciekawych rozwiązań oraz zespołu kreatywnych ludzi którzy na podstawie badań wnioskują w jakim kierunku powinien podążać portal. Jak zawsze ilość nowości jest owiane tajemnicą. Również daty wdrażania będą zaskakiwały. Będziemy o wszystkim informować na bieżąco na naszym profilu prasowym.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: