NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Mała modyfikacja strony CentrumPrasowe.pl

2019-12-16 14:07:00

 

Mała modyfikacja witryny CentrumPrasowe.pl

Tuż przed świętami udało nam się wprowadzić jeszcze jedną drobną modyfikację naszego serwisu do prezentowania wiadomości prasowych pochodzących od firm oraz instytucji. Tym razem modyfikowana była część z artykułami autorskimi umieszczanymi w osobnym dziale. Znajdują się tam wyłącznie artykuły ze świata PR oraz ważniejsze informacje ze spółek S.A.

 

Modyfikacja polegała na wdrożeniu tak zwanych „okruszków chleba” oraz wprowadzenia nawigacji wewnętrznej pomagającej dotrzeć czytelnikowi do wszystkich artykułów sortując je za pomocą trzech kategorii. Wspomniane kategorie istnieją od początku tego działu z artykułami autorskimi i zostały teraz jedynie uwidocznione użytkownikom zewnętrznym. Do tej pory były jedynie wykorzystywane jako mechanizm wewnętrzny do sortowania tematycznego. Po wprowadzeniu modyfikacji w zewnętrznym widoku witryny użytkownicy zaglądający do tej sekcji naszej strony mają znacznie ułatwione przeglądanie wiadomości.

 

Obecnie internauci mogą sortować artykuły po dacie dodania i wyświetlać najnowszy artykuł jako pierwszy. Oraz za pomocą trzech podziałów tematycznych. System pokazuje artykuły wyłącznie w działach tematycznych, bez dublowania tytułów w pozostałych działach tematycznych.

 

Wprowadzone wdrożenie miało za zadanie ułatwić nawigację po artykułach internautom odwiedzającym naszą witrynę. Jednocześnie wprowadzone zmiany wdrażają usystematyzowany schemat linków wewnętrznych oraz łatwy podział na sekcje tematyczne. To ułatwia w znaczny sposób zapoznanie się ze wszystkimi treściami zawartymi w naszym dziale z artykułami.

 

W ten oto sposób małymi modyfikacjami stale podnosimy jakość naszego portalu. Wszystko to w celu poprawy jakości świadczonych usług na rzecz naszych kontrahentów. Jesteśmy dumni z faktu prowadzenia jedynego w swoim rodzaju portalu do obsługi informacji prasowych firm oraz instytucji. Misja jaką obraliśmy ma konkretny cel. Ułatwiać przedsiębiorcą kontakt z dziennikarzami. Mamy nadzieję że portal który zbudowaliśmy tworząc go przez lata spełnia oczekiwania oraz wymagania użytkowników.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: