NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

2019 Nowy rok i nowe możliwości

2019-01-01 10:10:00

 

CentrumPrasowe.pl

Nasz portal mimo że rozwija się od 2013 roku jako samodzielny mechanizm, nadal potrzebuje wsparcia firmy matki. Obecnie nasz portal przeżywa rozkwit i stale musimy coś w nim poprawiać lub dodawać. Przy każdych takich ingerencjach, przychodzi czas na napisanie całego portalu od nowa. Jest to poparte dodatkowo wejściem PHP 7,3 które jest o całą wersję wyższe od tego języka w którym powstała witryna. Modernizacja jest jak najbardziej poparta względami bezpieczeństwa oraz zmniejszenia obciążenia na serwerach.

 

Obecnie jesteśmy na etapie projektowania nowej wersji serwisu, jest to proces czasochłonny oraz wymagający szerokiej wyobraźni, gdyż cały projekt powstaje w głowie a następnie trzeba go przenieść w formie opisu do jakiegoś pliku.

 

Posiadamy liczne własne pomysły na wdrożenia w nowej wersji jednak zawsze staramy się pozbierać dodatkowe sugestie od naszych użytkowników. Tak samo jest i tym razem. Jednak aby poprawić komunikację, postanowiliśmy utworzyć osobną podstronę z formularzem gdzie każdy internauta może pozostawić nam swoje pomysły. Za wszystkie podpowiedzi będziemy bardzo wdzięczni i z pewnością poprawią funkcjonalność całego projektu.

 

Jeszcze raz życzymy wszystkim szczęśliwego nowego roku 2019.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: