NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Nowy panelu użytkownika

2018-10-02 19:45:00

Panel użytkownika Centrum Prasowe

W naszym serwisie informacyjnym dostępna jest część dla firm zarejestrowanych. Jest to miejsce z którego można sterować swoim kontem użytkownika Centrum Prasowe. Po zalogowaniu do serwisu Centrum Prasowe, użytkownicy widzieli widok panelu użytkownika który dawniej wczytywał się całościowo wraz z wszystkimi zakładkami. W miarę użytkowania naszego portalu i dodawania z czasem kolejnych artykułów, panel stawał się uciążliwy w działaniu. Przejawiało się to topornym wczytywaniem początkowego widoku dostępnego zaraz po zalogowaniu. Dotyczyło to tylko tych klientów którzy dodawali dużo treści do swojego konta na Centrum Prasowe.

 

Wraz z dalszym użytkowaniem portalu Centrum Prasowe i rosnącą ilością dodanych artykułów, kolejne logowania do panelu stawały się coraz bardziej czasochłonne. Z uwagi na narastający problem postanowiliśmy przebudować nasz panelu użytkownika tak aby korzystanie z jego możliwości stało się bardziej przyjazne dla użytkowników. Tak też się stało, panel został przebudowany a my właśnie zakończyliśmy testy.

 

Nowy panelu użytkownika

W wyglądzie praktycznie nic się nie zmieniło, użytkownicy nie powinni mieć problemów z odnalezieniem najbardziej popularnych narzędzi. Nowością jest rozbicie jednego dużego panelu na mniejsze zakładki które wczytują się osobno. Również na pierwszym widoku po zalogowaniu już nie widać ostatnio dodanych artykułów. Wczytywanie całej listy wydłużało proces logowania. Dlatego teraz pierwsza karta widoczna tuż po zalogowaniu jest obecnie pusta. Z czasem zostanie tam dodana treść ułatwiająca zarządzanie całym kontem, jednak w obecnym momencie jest to czyta karta.

 

Aby przyśpieszyć wczytywanie listy utworzonych artykułów, karta uzyskała podział na podstrony. Dzięki temu dodawanie dowolnej liczby treści stało się bezproblemowe. Również przeglądanie już istniejących artykułów zyskało na sprawności. Wczytywanie listy artykułów podzielone na bloki po kilka sztuk zaoszczędza czas na oczekiwanie wczytującej się podstrony.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: