NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Drobna awaria w CentrumPrasowe.pl

2018-06-04 14:09:27

Drobna awaria w CentrumPrasowe.pl

Niestety jak w każdej firmie i w naszej zdarzają się drobne błędy i potknięcia. W dniu wczorajszym czyli 3 czerwca 2018 roku prowadziliśmy modernizację kodu strony. Stale pracujemy nad nowymi wdrożeniami aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie i stale być o krok przed konkurencją która naśladuje nasze poczynania.

 

W wyniku wprowadzania poprawek w kodzie strony, nie zauważyliśmy że przez przypadek powieliły się funkcje, co spowodowało iż użytkownicy stracili na kilka godzin widok panelu głównego użytkownika serwisu. Awaria trwała do godziny 13:45 4 czerwca 2018 r., gdy to po telefonie od jednego z kontrahentów zlokalizowaliśmy błąd w skrypcie i natychmiast przywróciliśmy widoczność panelu użytkownika dla zalogowanych kontrahentów.

 

Co ważne, nie doszło do wycieku żadnych danych. Wszystkie informacje użytkowników są bezpieczne. Wymieniona awaria została wywołana przez nałożenie się funkcji które odpowiadają za wyświetlanie części składowych panelu użytkownika widocznych po zalogowaniu do serwisu.

 

Serdeczne podziękowania

Chcieliśmy złożyć serdeczne podziękowania za informację o błędzie w serwisie. Dzięki reakcji użytkownika błąd został szybko poprawiony a strona ponownie ma pełną funkcjonalność.

 

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację

Stale pracujemy nad rozwojem serwisu, dlatego takie błędy mogą się zdarzać. Duża ilość pracy powoduje że czasem nie wszystkie części serwisu zostaną po nowym wdrożeniu sprawdzone. Tak jak w tym przypadku, mieliśmy do czynienia z pracą po godzinach co skutkowało wynikłym błędem.

 

Naszym celem jest stałe poszerzanie możliwości serwisu CentrumPrasowe.pl a tym samym zmusza to do wprowadzania zmian w kodzie strony. Dlatego też prosimy , gdy ktoś zauważy nieprawidłowe działanie naszego portalu, o wysłanie SMS lub wykonanie krótkiego telefonu w celu zgłoszenia na numer 506 405 176. Wszelka pomoc poprawi świadczoną przez nas usługę.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: