NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Start wortalu CentrumPrasowe.pl

2013-10-19 14:48:26

Start naszego wortalu pod adresem CentrumPrasowe.pl zmieni całkowicie podejście do pozyskiwania informacji prasowych od małych i średnich przedsiębiorstw działających na Polskim rynku.

Problemem jest liczba firm zarejestrowanych w naszym Państwie. W Czerwcu 2013 roku rejestr działalności gospodarczych oraz spółek liczył ponad cztery miliony wpisów. Przez to sprawdzanie każdego dnia wielu stron różnych firm w poszukiwaniu najnowszych informacji jest praktycznie niemożliwe.

W celu umożliwienia wszystkim takiego samego dostępu do dziennikarzy stworzyliśmy Centrum Prasowe. Od dziś każdy przedsiębiorca może poinformować dziennikarzy o ciekawych informacjach z przedsiębiorstwa które prowadzi.

Jak to działa ?
Mechanizm jest bardzo prosty. Każdy kto prowadzi firmę lub jest rzecznikiem prasowym jakiegoś przedsiębiorstwa może zarejestrować konto na naszym portalu. Po wypełnieniu krótkiego formularza informacyjnego wybieramy sub domenę pod którą będą publikowane informacje prasowe z naszego przedsiębiorstwa. Każdego dnia zbieramy wszystkie nowe informacje w grupę i wysyłamy newsletter do dziennikarzy i osób śledzących najnowsze newsy.

Czy informacje zostaną zauważone i wykorzystane przez dziennikarzy ?
To zależy od treści tej informacji którą użytkownicy zamieszczają na profilach swojej firmy oraz od dziennikarzy. Jeśli przedstawiciele mediów uznają informację za ciekawą, z pewnością zostanie opublikowana a przy okazji zareklamują firmę.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: