NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Moduł dla rzeczników prasowych

2016-12-23 17:10:03

Moduł rzecznik prasowy

Tuż przed świętami udało nam się zakończyć testy nowego dodatku do naszego portalu. Zgodnie z naszymi obietnicami, serwis CentrumPrasowe.pl stale się rozwija a świadczą o tym kolejne modyfikacje wprowadzane przez naszych programistów. Naszym wielkim szczęściem jest stała współpraca z pracownikami firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET dzięki której możemy udoskonalać naszą witrynę.


Tym razem do dyspozycji internautów (tak internautów) oddajemy moduł który ma wspierać pracę rzeczników prasowych pracujących w przedsiębiorstwach oraz instytucjach. Istniejące od wielu lat firmy oraz instytucje często już w latach wcześniejszych zadbały o swoją komunikację z mediami. Dlatego posiadają wykupione usługi dystrybucji treści lub prowadzenie wirtualnego biura prasowego. To nie stoi na przeszkodzie aby współpracować również z CentrumPRasowe.pl. Jeśli rzecznik prasowy już dostał od swojego pracodawcy narzędzia do publikacji informacji prasowych to naturalne jest że z nich korzysta i nie potrzebuje dodatkowych. Ale zdarza się moment gdy potrzebuje dodatkowego źródła wejść aby pozyskać nowych dziennikarzy lub zainteresowanych. W takich przypadkach może właśnie skorzystać z naszej nowej darmowej usługi. Moduł dla rzecznika prasowego.


Aby skorzystać z tego narzędzia wystarczy wejść na podstronę z udostępnionymi formularzami do wykorzystania. Pierwszy z nich udostępnia możliwość podesłania naszej administracji linku URL do strony gdzie znajduje się informacja którą rzecznik prasowy chce za pomocą naszej witryny rozgłosić. Drugą opcją jest wpisanie tytułu oraz treści oświadczenia czy też notki prasowej. W oby przypadkach materiał ten zostanie opracowany przez pracownika naszego portalu który jest dziennikarzem, stworzy on na podstawie dostarczonego tekstu nowy artykuł który zostanie zamieszczony na podstronach centrumPRasowe.pl


Nowa usługa jest darmowa

Tak dokładnie, nasza nowa usługa jest również darmowa, tak samo jak podstawowa usługa utrzymywania konta użytkownika oraz publikacji wiadomości prasowych na łamach naszego portalu. Usługa jest dedykowana dla profesjonalistów oraz początkujących rzeczników prasowych którzy szukają dodatkowego źródła dotarcia do dziennikarzy bez zakładania konta w naszym portalu.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: