NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Artykuły branżowe na CentrumPrasowe.pl

2016-10-27 20:33:09

Artykuły prasowe

W ramach ciągłej rozbudowy serwisu internetowego CentrumPrasowe.pl wzbogaciło się o kolejny moduł. Tym razem do naszej witryny dodaliśmy możliwość publikacji materiałów prasowych z firm i instytucji które nie mają u nas jeszcze konta użytkownika lub nigdy go nie będą mieli. Mimo to nasz serwis spełniając swoją misję, której celem jest dostarczanie wiadomości ze świata przedsiębiorców będzie takie wiadomości publikować we własnym zakresie. Zespół naszych dziennikarzy będzie monitorował miejsca gdzie rzecznicy prasowi publikują swoje informacje medialne a następnie w formie przedruku będzie taka wiadomość zamieszczana na CentrumPRasowe.pl


Dlaczego wprowadzamy taki moduł ?

Moduł artykułów został wprowadzony po dłuższych testach. Obecnie już wiemy że będziemy go jeszcze przebudowywać. Jego obecna forma nie spełnia oczekiwań naszego zespołu, dlatego już działamy w temacie projektowania następnych zmian w tym module.


Tymczasem, kolejne artykuły są opracowywane i publikowane na odpowiedniej podstronie. W oczekiwaniu na wprowadzenie kolejnych zmian, publikujemy następne artykuły oparte o doniesienia idące z różnych przedsiębiorstw i instytucji.


Jesteś rzecznikiem prasowym ?

Jeśli jesteś rzecznikiem prasowym i publikujesz informacje na stronie własnej firmy czy też instytucji to mimo to, możesz przesłać link do swojej publikacji do naszej redakcji. Dziennikarze którzy dla nas pracują, zapoznają się z treścią oraz opracują unikalny artykuł dzięki któremu uzyskasz unikatowy link do swojej informacji co pozytywnie wpłynie na odnajdywanie go za pomocą Google. Dodatkowo zyskasz szerszą widoczność samego artykułu i informacji. Nasz serwis jest przeglądany przez dziennikarzy w poszukiwaniu właśnie informacji od rzeczników prasowych. Spełnij marzenia dziennikarzy i za pomocą naszego portalu udostępnij im nowe informacje prasowe.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: