NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Kalendarz notek prasowych

2016-10-24 17:44:09

CentrumPrasowe.pl

Witryna która znajduje się pod adresem CentrumPrasowe.pl jest miejscem gdzie każdy rzecznik prasowy może dodać informacje medialną przekazaną adresowaną do przedstawicieli świata mediów. Dodając notki informacyjne do CentrumPrasowe.pl masz pewność że zostaniesz zauważony przez dziennikarzy pracujących dla dużych koncernów medialnych. To właśnie gazety, radio, telewizja, decyduje o popularności danego towaru lub usługi. To też jeśli uda Ci się przebić ze swoimi nowinkami z przedsiębiorstwa do szerszego grona odbiorców to masz możliwość osiągnięcia większego zwrotu z inwestycji.


Kalendarz notek prasowych

Nowy element naszej witryny ma na celu poprawienie komunikacji między poszczególnymi podstronami a całością portalu. Teraz gdy poszukujesz jakiejś konkretnej informacji prasowej z danego dnia, wystarczy że wybierzesz odpowiednią datę z naszego kalendarza. A po odświeżeniu strony zobaczysz wszystkie informacje dodane dnia o wybranej dacie.


Teraz już nie trzeba wertować całego portalu po każdej podstronie aby uzyskać informacje z konkretnego dnia. Kalendarz notek prasowych pozwala przenieść się do dowolnego dnia z przeszłości portalu i sprawdzić jakie firmy dodały tego dnia informacje medialne. Następnym krokiem jest po prostu zapoznanie się z kolejnymi wpisami dotyczącymi danych wiadomości.


Nasz kalendarz mimo powstania w ostatnich dniach, sięga swoją pamięcią wstecz. Nasze nowe narzędzie jest tak zaprojektowane że z automatu podłączyło wszystkie dotychczas zamieszczone na łamach naszego portalu informacje prasowe.


Kalendarz jest dostępny z poziomu każdej podstrony i zawsze kieruje na listę zbiorczą wszystkich wiadomości dodanych przez wszystkie przedsiębiorstwa danego dnia. Mechanizm ten zapewnia łatwe dotarcie do wiadomości z konkretnej daty oraz możliwość natychmiastowego sprawdzenia wszystkich informacji od wszystkich firm.


Dokładne działanie całego kalendarza zostało opisane w dziale „Pomoc” w rozdziale „Kalendarz wiadomości”. To tutaj możesz znaleźć wszystkie informacje dotyczące obsługi i działania naszego nowego elementu nawigacyjnego.


Koniec roku 2016

To nie koniec prac nad naszym portalem internetowym. Obecnie jesteśmy na etapie wdrażania kolejnych elementów poprawiających komunikację między dziennikarzami a przedsiębiorstwami. Stale zwiększająca się liczba nowych rejestracji oraz powiększająca się liczba wiadomości dodanych przez rzeczników przerasta nasze oczekiwania. To sprawia że mamy znacznie więcej pomysłów na rozwój serwisu niż zakładaliśmy na samym początku.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: