NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

CentrumPrasowe.pl wersja 2.0

2015-02-11 16:23:49

Nowe biura prasowe

Poprzedni serwis który można było obserwować pod naszą domeną był wynikiem zbioru wszystkich potrzeb jakie udało nam się zaobserwować wśród osób które korzystają z takiej usługi. Jednak od 2013 roku opłynęło już trochę czasu i musieliśmy podjąć decyzję o kolejnej rozbudowie strony. Obecny kształt naszego projektu to również wynik wsłuchiwania się w potrzeby naszych użytkowników. Zaobserwowane mankamenty zostały w nowej wersji poprawione lub całkowicie zlikwidowane. Nowa wersja sama w sobie nie tylko lepiej wygląda pod względem graficznym ale również udostępnia szereg usług które do tej pory były niedostępne na naszym portalu.


Odświeżony wygląd

Praktycznie wszystkie elementy graficzne zostały odświeżane. Strona główna wraz z subdomenami przeszła przebudowę. Teraz miejsca gdzie znajdują się treści są dokładnie wyizolowane od reszty portalu. Menu główne subdomen zostało również oprawione graficznie. W poprzedniej wersji były to zwykłe linki tekstowe. Teraz linki uzyskały dodatkowo graficzne otoczenie które sprawia że menu jest bardziej czytelne i nie zlewa się ze sobą. Wyrzucenie niektórych linii oddzielających sekcje menu bocznego spowodowało wzrost czytelności witryny. Również satysfakcja z przebywania na stronie wzrosła wraz z nową odsłoną graficzną.


Przebudowana mechanika

Głównym motorem rewolucji była chęć rozszerzenia możliwości serwisu. Przy okazji postanowiliśmy wprowadzić zmiany w grafice i rozwiązać napotkane problemy w poprzedniej wersji strony. Do nowych elementów witryny należą rozwiązania z zakresu SEO. Przy nowej wersji serwisu położyliśmy większy nacisk na dostosowanie każdej z podstron do robotów wyszukiwarek, tak aby miały w 100% ułatwiony dostęp do treści w celu indeksowania zawartości. Kolejnymi zmianami są różne wersje konta użytkownika. Do tej pory dostępne było jedno konto o nazwie „Start”, nie miało ono żadnych ograniczeń. W nowej wersji strony to się bardzo zmieniło. Konto o nazwie start jest nadal darmowe ale posiada ograniczenia dystrybucji treści na łamach głównej witryny. Do konta start dołączyły konta Premium i Agencyjne. Konto premium pozwala na utrzymanie bez limitowych ilości wpisów na stronie głównej. Konto agencyjne zostało stworzone dla wszystkich agencji PR które prowadzą profile dla swoich klientów. Dzięki kontu agencyjnemu, możemy nadzorować wszystkie swoje profile z jednego miejsca.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: