NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Rozbudowa Centrum Prasowe

2016-10-05 13:30:42

Centrum Prasowe

Nasze centrum prasowe jest jedyną tego rodzaju platformą prasową dla firm. Jako jedyni posiadamy potwierdzone kontakty z dziennikarzami i innymi instytucjami informacyjnymi. Na podstawie tej współpracy stworzyliśmy serwis informacyjny który jako pierwszy przekazuje informacje prasowe do ogólnej wiadomości publicznej. Serwis CentrumPrasowe.pl jest obserwowany przez liczną grupę dziennikarzy pracujących dla wydawcy Agora S.A., co potwierdza zainteresowanie ogólnokrajowych dzienników naszą witryną. Podpisana umowa o współpracy między wydawcą CentrumPrasowe.pl a Agora S.A. Gwarantuje silną współpracę obu przedsiębiorstw.


Nowości w serwisie

Na początku poprzedniego tygodnia czyli jeszcze we Wrześniu 2016 roku, nasi programiści dodali możliwość segregowania informacji prasowych dodanych do serwisu CentrumPRasowe.pl po tak zwanych tematach gospodarczych. Przypomina to zbiór zagadnień tematycznych z konkretnych branży do których można przypisać przynależność danego artykułu. Dzięki temu nasz serwis jest bardziej uporządkowany ale też lepiej skomunikowany a co najważniejsze zostało poprawione SEO serwisu.


Projekt i wykonanie

Projekt zmian został przygotowany przez Krzysztofa Wolskiego który jest prezesem Polskiego Stowarzyszenia SEO. To na podstawie nabytej wiedzy podczas wieloletnich badań nad zachowaniem się wyszukiwarki Google sprawiły że należało zaprojektować nowe zmiany w serwisie. Do tej pory większość artykułów było podlinkowanych z głównej strony i zawartości ściany oraz bezpośrednio z indywidualnych profili firmowych. To niestety było o wiele za mało. Dlatego poprosiliśmy specjalistę od SEO czyli prezesa Stowarzyszenia SEO o zaprojektowanie niewielkich zmian które na celu miały wprowadzenie gęstszego linkowania między artykułami. Oczywiście przy zachowaniu odpowiedniej konstrukcji która zaprzeczy insynuacją budowania SPAM-owych podstron które tak naprawdę nic nie wniosą do komunikacji w serwisie.


Wykonaniem zajęła się ekipa programistów pracująca w firmie Ads-Center.NET. Krzysztof Wolski jako prezes Stowarzyszenia SEO zaprojektował wszelkie zmiany a następnie przekazał pełną specyfikację produktu swoim pracownikom firmy Ads-Center.NET . Takie działanie miało zapewnić doskonałą współpracę oraz ochronę pomysłów oraz kodu witryny. Przez brak dopuszczenia osób zewnętrznych do serwisu możemy być pewni że kod witryny jest odpowiednio skompilowany i bezpieczny.


Co dalej ?

Stale pracujemy nad kolejnymi udogodnieniami na naszej stronie. Wraz z ekspertami od różnych towarzyszących dziedzin stale pracujemy nad nowymi pomysłami. Jednocześnie podejmujemy próby zdobycia inwestora strategicznego który pozwoli nam rozwinąć skrzydła. Obecnie oprócz rozbudowy witryny, pracujemy nad marketingiem oraz rozwojem serwisu.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: