NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

CentrumPrasowe.pl rozwija się i dodaje nowe funkcje

2014-10-26 01:29:34

Centrum Prasowe PL

Jest to pomost między firmami a dziennikarzami. Dzięki naszemu serwisowi, dziennikarze nie muszą przeszukiwać setek podstron witryn firmowych w poszukiwaniu nowych wiadomości. Teraz wystarczy że firma która dba o swój wizerunek założy darmowe biuro prasowe na naszej witrynie a dziennikarze na pewno odnajdą materiały prasowe które zostały udostępnione. Za pomocą Centrum Prasowe PL, nie musisz walczyć o pozycję w wyszukiwarce internetowej aby dotrzeć ze swoimi materiałami prasowymi do dziennikarzy. Od niedawna wystarczy umieszczać za darmo informacje w obrębie naszej witryny.


Optymalizacja

W celu podniesienia standardów nasza strona przechodzi ciągłą optymalizację pod kontem wyszukiwarek internetowych. Wszystko po to aby sub-domeny naszych kontrahentów łatwiej zdobywały wysokie pozycje w wynikach wyszukiwarek. Po ostatnich zmianach możemy pochwalić się udostępnieniem dodawania słów kluczowych oraz opisu podstrony do znaczników zwanych meta-tagami w części opisowej każdej z podstron www. Zmiana ta pomoże uzyskać lepsze wyniki oraz możliwość zarządzania opisem strony pojawiającym się w wynikach wyszukiwarek. Obecnie zakończyliśmy testy nad nowym modułem i możemy oddać go do użytku. Mamy nadzieję że nasza praca pomoże wszystkim podstronom biur prasowych osiągać lepsze wyniki w rankingach wyszukiwarek.


Co dalej ?

Z racji wyścigu z konkurencją nie zdradzamy dalszych posunięć. Jedynie możemy przekazać informację że prace ciągle trwają. Serwis cały czas podlega modyfikacjom. Większość z nowości i poprawek nie wymaga osobnej informacji w naszej przestrzeni medialnej. Jednak tym razem postanowiliśmy podzielić się z internautami przeglądającymi nasze biuro prasowe tą szczęśliwą informacją.


Krótkie ogłoszenie

Jeśli ktokolwiek kto przegląda naszą witrynę ma ciekawy pomysł na jej udoskonalenie, zapraszamy do kontaktu za pomocą maila. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: