NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Centrum prasowe już na nowym serwerze

2017-10-13 22:38:32

Dlaczego nowy serwer ?

Firma która jest jednocześnie deweloperem Centrum Prasowe oraz świadczy usługi hostingu dla CentrumPrasowe.pl , została zmuszona do zmiany miejsca wykupu serwera dedykowanego. Wszystkiemu winna sytuacja w której Niemiecka firma 1and1 wykupiła Polską firmę o tym samym profilu usług. Prawdopodobnie w celu uniknięcia konkurencyjnych ofert 1and1 postanowiło o zaprzestaniu świadczenia usług dla Polskich kontrahentów, oferując im tym samym usługi wykupionego Home.pl . Jednak Ads-Center.NET (deweloper CentrumPrasowe.pl) postanowił o całkowitej zmianie pokierowanej szukaniem lepszej oferty w porównywalnej cenie. Po chwili przeglądania ofert trafiono na ogłoszenie jednej z marek OVH potentata w dziedzinie dzierżawienia serwerów dedykowanych. Tak to też znaleźliśmy się na nowej maszynie która teraz nie znajduje się w Niemczech a we Francji.

 

Czy zmiana maszyny zmienia usługi ?

Wymiana starego serwera na nowy była pokierowana przymusem ze względu na zerwanie współpracy z Polakami przez 1and1. Wyszukana oferta oraz maszyna którą obecnie dzierżawi firma ADS-Center.NET oficjalnie deweloper CentrumPrasowe.pl spełnia wszystkie wymagania które były założone podczas produkcji naszej witryny. Centrum Prasowe będzie nadal pracować jak do tej pory. Raczej bardziej możliwe jest rozszerzenie oferty niż jej skrócenie.

 

Serwis Centrum Prasowe którym zarządzamy cieszy się coraz większą popularnością wśród internautów oraz dziennikarzy. Dlatego stale pracujemy nad unowocześnieniem całego serwisu. Nasze działania widać po kolejnych wdrożeniach nowych elementów serwisu.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: